poniedziałek, 10 lipca 2017

3 ciekawostki o momio

Witajcie!

Postanowiłam iż podzielę się z wami ciekawostkami które osobiście znalazłam.
Przede wszystkim chciałabym abyście nie kopiowali ich, a przynajmniej dodali do tego filmiku/posta mój nick na momio ponieważ szukanie takich ciekawostek nie jest łatwe, bynajmniej niektórych.      Ciekawostka 1.

Wiedzieliście kto założył momio? Nie? Mam dla was odpowiedź! Ogólnie momio założyła ponoć grupa ludzi, pod nazwą watAgames Aps.Z tego co wiem są to ludzie w przedziale wiekowym 25 - 40 lat.

    Ciekawostka 2.

Podobno parę lat temu MovieStarPlanet oskarżyło Momio o kopiowanie strony głównej wraz z poszczególnymi elementami od Strony MSP. Jak sądzicie, mają racje? Według mnie możliwe iż mają, ale nie wyciągajmy pochodnych wniosków.


    Ciekawostka 3.

Na "starym" Momio mogliśmy znaleźć prze różne "odstępy" od obecnej wersji naszej kochanej gry, ale czy wiedzieliście że przedtem na momio mogliśmy spotkać na Momio Jack'a ubranego w włosy Lucasa? Wyglądało to dosyć dziwnie, nieprawdaż? Oczywiście było to za czasów gdy nie było polskiego momio :)

Opinie pozostawiam wam, natomiast to już koniec tego posta kolejny pojawi się jutro, Papa!


-XxKarmelkaxX

6 komentarzy:

 1. Fajne. ^^
  Ci ludzie z MSP to już są chyba chorzy z zazdrości, że ktoś stworzył lepszą grę od nich i dlatego czepiają się nie wiadomo czego. Momio nie zgapia od MSP! W wielu grach są pokoje i zwierzątka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dosyć podobną opinie, ale trzeba pamiętać że obie te gry są podobne jednym podoba się jedna drugim druga. Ale szczerze oskarżanie momio o kopiowanie było trochę przesadą.. W końcu sprawa była bliska rozwoju w sądzie.

   Usuń
 2. Moim zdaniem obydwie gry mają podobny cel i nie można tak oskarżać konkurencji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale w dzisiejszych czasach ludzie potrafią zrobić wszystko dla pieniędzy.. :/

   Usuń